Інститут кураторства


На кафедрі фармакології проводиться робота з виховання гармонійно розвиненої, високоосвіченої, національно свідомої і соціально активної людини, що наділена глибокою громадянською відповідальністю, високою культурою та духовними якостями, милосердям та гуманізмом, родинними і патріотичними почуттями, яка є носієм кращих надбань національної та світової культури, здатної до саморозвитку і самовдосконалення; з формуванням у студентів почуття духовності, художньо-естетичної, мовної, правової, трудової, екологічної та фізичної культури, любові до історичної спадщини України, Галичини тощо.

У 2016-201рр. за викладачами кафедри для наставництва закріплені групи

 

- 12 група  5 курсу мед. ф-ту. -  доц. А. С. Вольська

 

-   5 група  4 курсу мед. ф-ту. – доц. І. П. Мосейчук

 

-   7 група  4 курсу мед. ф-ту. - ас. Х. І. Курило

 

-   14 група  3 курсу мед. ф-ту. - ас. М. І. Луканюк

 

-   15 група  3 курсу мед. ф-ту. - ас. А.В. Чорномидз

 

-   43 група  3 курсу мед. ф-ту. - доц. Шевчук О.О.

 

-   28група  3 курсу мед. ф-ту. - доц. В. П. Пида

 

-   29 група  3 курсу мед. ф-ту. -  ас. Маланчук С.Л.

 

-  42 група  3 курсу мед. ф-ту. -  проф. Мерецький В.М.

 

-   16 група  3 курсу мед. ф-ту. - доц. В. В. Черняшова


Викладачі кафедри фармакології спрямовують свою діяльність на постійне вдосконалення виховної роботи зі студентами в групах та гуртожитках, залучаючи до цієї роботи деканів факультетів, членів координаційної ради з виховної роботи, Студентського самоврядування, профкому студентів, Студентського наукового товариства.

В Університеті щороку проводиться понад 500 виховних та громадсько-політичних заходів, в організації та проведенні яких беруть участь студенти та куратори кафедри фармакології:

·       відзначення державних свят та пам’ятних дат з історії України: річниць Конституції України, незалежності України, заснування УПА, проголошення Акту злуки УНР і ЗУНР, утворення ЗУНР, Дня Соборності України, проведення “Референдуму про незалежність України”, утворення Збройних сил України, річниць завершення Другої світової війни, Чорнобильської катастрофи та ін.;

·         вшанування пам’яті жертв Голодомору в Україні 1932-1933 років, пам’яті Героїв Крут, пам’яті героїв «Небесної Сотні» і героїв, полеглих за Україну під час проведення АТО, проведення акції «Запали свічку пам’яті!»;

·       відзначення Міжнародного дня рідної мови, Дня української писемності, Міжнародного дня студента, Всесвітнього дня здоров’я;

·       участь студентів під егідою Студентського самоврядування, профкому студентів, СНТ, а також кураторів у Днях довкілля, екологічних експедиціях, толоках з упорядкування лісопарку;

·       організація і проведення тематичних круглих столів, бесід, семінарів та інших заходів, спрямованих на пропаганду здорового способу життя, відмову від шкідливих звичок за тематикою «Антинаркотик», «Тверезість», «Життя без куріння», «День діабету», «АнтиСНІД», «Студенти за здоровий спосіб життя»; участь в освітніх бесідах «Всесвітній день здоров’я» тощо;

·         проведення екскурсій з відвідуванням театрів та музеїв, замків та Тернопільщини;

За навчальний рік кафедрою було проведено тематичні екскурсії замками Тернопільщини і «Золота підкова Львівщини», печера Млинки, с. Залісся, Чортківський район, Тернопільська область інтерактивний музичний музей «Камертон» в с. Ішків, Дубенський замок, Рівненський Зоопарк, музей Буршину м. Рівне, Збаразький замок, у Тернопільський краєзнавчий музей, історико-меморіальний музей політв'язнів і репресованих, у музей – садибу академіка І.Я. Горбачевського.

18 жовтня 2016 року студенти всіх  наставницьких груп взяли участь у  проведенні благодійного ярмарку з метою зібрати кошти для студентки ТДМУ Соломії Дуди.


На екскурсії : печера Млинки, с. Залісся, Чортківський район,  Тернопільська область


На екскурсії : інтерактивний музичний музей «Камертон» в с. Ішків

На екскурсії: замками«Золотої підкови Львівщини»

На екскурсії: с. Руда, Камянко-Бузький р-н, Львівська область  

На екскурсії: Дубенський замок,  Рівненський Зоопарк


Студенти наставницьких груп прийшли на зустріч 


з ветеранами нашого університету присвяченого  60 річчю заснування університету


Студенти наставницьких груп  взяли участь в акції «Миколай про тебе не забуде».  Підготували подарунки (солодощі, іграшки, книжки, олівці) для 3-х дітей із малозабезпеченої сім’ї.

14 група ІІІ курсу медичного факультету разом з своїм куратором ас. М. І. Луканюк відвідали 

виставу "Пошилися в дурні"


 Літературно-музичне дійство присвячене річниці з дня народження Тараса Шевченка


Викладачі кафедри проводять із студентами лекції, семінари, бесіди з питань формування здорового способу життя, правової, духовної, художньо-естетичної, трудової і екологічної культури, поваги до батьків, жінки-матері, культури та історії рідного народу, державної символіки, Конституції України. 

Одним з напрямків виховної роботи є патріотичне виховання, у якому велику роль відіграє ознайомлення студентів із звичаями, традиціями, пам’ятниками матеріальної культури рідного краю, звернення до історико-культурних цінностей минулого через бесіди та екскурсії.

Куратори груп проводили систематичну виховну роботу, яка спрямована на запобігання міжнаціональної, релігійної та расової нетерпимості, оскільки групи, які підпорядковані викладачам нашої кафедри є інтернаціональними. Робота кураторів сприяла розвитку толерантних міжособистісних відносин серед студентів-представників країн, що мають різні культурні та релігійні традиції.

Члени Студентської ради ТДМУ беруть участь у всеукраїнських, обласних форумах молоді, засіданнях круглих столів з питань молодіжної політики, у вирішенні всіх питань щодо організації навчально-виховного процесу. Студрада нашого університет є членом Всеукраїнської молодіжної громадської організації Національний студентський союз.

Куратори допомагають сформувати колектив групи, проводять індивідуальну та групову організаційно – виховну та культурно – освітню роботу, здійснюють педагогічний контроль за навчальним процесом.

Викладачі кафедри фармакології з клінічною фармакологією двічі на місяць (згідно графіку) відвідували гуртожиток № 3, де проживають студенти медичного, фармацевтичного та стоматологічного факультетів, про що свідчать записи у журналі відвідувань.

Куратори студентських груп залучають активних студентів до організації конференцій на актуальну тематику, зокрема «Наркоманія та токсикоманія, фатальні наслідки, профілактика», «Куріння, наслідки, профілактика», «Самолікування, небезпечність і як йому запобігти».

Виховна робота є невід’ємною ланкою роботи кафедри, основною метою якої є виховання у студентів відчуття патріотизму та гордості за свою вітчизну та український народ.

 


Comments