Драпак Оксана Ярославівна

                                                                                         
                                                                                                                    Освіта і трудова діяльність:

    У 2007 р. закінчила з відзнакою Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського.  

У 2007-200рр. проходила інтернатуру на базі Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина». 

У 2009 р. закінчила магістратуру  за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина» і отримала диплом магістра із відзнакою.

У 2014 р. пройшла спеціалізацію із рефлексотерапії при Львівському національному університеті імені Данила Галицького і здобула спеціальність лікаря-рефлексотерапевта.

 З вересня 2009 року по даний час - асистент  кафедри фармакології з клінічною фармакологією ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України».

 

Наукова діяльність:

 

У 2013 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Клініко-патогенетичні особливості та медична реабілітація хворих на хронічний панкреатит у поєднанні з гіпертонічною хворобою» за спеціальністю 14.01.38 загальна практика-сімейна медицина (науковий керівник–доктор медичних наук, проф. Л.С. Бабінець) у спеціалізованій вченій раді Д 29.600.01 в ДЗ «Луганський державний медичний університет».

 

Наукові інтереси:

 

Вивчення клініко-патогенетичних особливостей поєднаної патології внутрішніх органів та ефективності рефлексотерапевтичних методик у комплексній реабілітації таких пацієнтів.

Публікації :

Автор і співавтор понад 30 навчально-методичних та наукових публікацій.              


Comments