Представники України Олександра Олещук, Ореста Піняжко та Михайло Бабенко з міністром охорони здоров’я Британії Will Quince. Велика Британія. (2023 рік)

Професор ТНМУ Олександра Олещук у складі делегації МОЗ взяла участь у зустрічі з представниками NICE та Department for Business and Trade. Велика Британія. (2023 рік)

Під час зустрічі з волонтерами  міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко подякував за велику допомогу та вручив їм нагороди за мужність, громадянську позицію та життєвий внесок у майбутню перемогу України.

Нагорода вручається завідувачу кафедри фармакології та клінічної фармакології, професору Олещук О.М. (2023 рік)

Матеріали VI всеукраїнської науково-практичної конференції «ХІМІЯ ПРИРОДНИХ СПОЛУК». Тернопіль (2022 рік)

Проф. Олещук О.М. Аптека під орлом (польск. Apteka Pod Orłem) в Кракові (2022 рік)

Ас. Палій С.М. прийняла участь у симпозіумі: "From bench to human translational research". Іспанія (2022 рік)