Завідувач кафедри фармакології з клінічною фармакологією д-р мед. наук, проф. О.М. Олещук (2019 рік)

Співробітники кафедри фармакології з клінічною фармакологією (зліва направо): ст. викл. А.В. Чорномидз, лаборант А.Я. Воробець, ас. Я.І. Іванків, доц. О.Я. Драпак, доц. І.П. Мосейчук, проф. О.М. Олещук, проф. К.А. Посохова, доц. О.О. Шевчук, доц. В.В. Черняшова, ас. Х. І. Курило, доц. А.С. Вольська, ас. Г.Я. Лой, лаборант Н.А. Дзядик, доц. В.П. Пида, (2019 рік)

Клінічний розбір хворого після обходу проф. Шманька В.В. з лікарями- інтернами (2019 рік)

Доцент кафедри фармакології з клінічною фармакологією кандидат мед. наук, доц. Мосейчук І.П. з студентами кураторської групи (2019 рік)

Асистенти кафедри фармакології з клінічною фармакологією Я.І. Іванків та Х.І. Курило у міжкафедральній навчально-дослідній лабораторії (2019 рік)

Доценти кафедри фармакології з клінічною фармакологією О.О. Шевчук та В.П. Пида проводять дослідження у міжкафедральній навчально-дослідній лабораторії (2019 рік)

Асистент кафедри фармакології з клінічною фармакологією Г.Я. Лой проводить дослідження у міжкафедральній навчально-дослідній лабораторії (2019 рік)

Обговорення поточних питань викладачами кафедри щодо навчально - методичної роботи (2019 рік)

Професор О.М. Олещук читає лекцію для студентів медичного факультету (2019 рік)

Доцент кафедри фармакології з клінічною фармакологією кандидат мед. наук, доц. В.В. Черняшова проводить практичне заняття з студентами медсестрами (2019 рік)

Доцент кафедри фармакології з клінічною фармакологією кандидат мед. наук, доц. О.О. Шевчук проводить практичне заняття з студентами іноземцями (2019 рік)

Доцент кафедри фармакології з клінічною фармакологією кандидат біол. наук, доц. А.С. Вольська проводить практичне заняття з студентами іноземцями (2019 рік)

Асистент кафедри фармакології з клінічною фармакологією кандидат мед. наук Я.І. Іванків проводить практичне заняття з студентами іноземцями (2019 рік)

Старший викладач кафедри фармакології з клінічною фармакологією кандидат мед. наук, Чорномидз А.В. проводить практичне заняття з студентами медичного факультету (2019 рік)

Доцент кафедри фармакології з клінічною фармакологією кандидат фарм. наук, доц. Пида В.П. проводить практичне заняття з студентами стоматологічного факультету (2019 рік)

Доцент кафедри фармакології з клінічною фармакологією кандидат мед. наук, доц. І.П. Мосейчук проводить практичне заняття з студентами медичного факультету (2019 рік)

Доцент кафедри фармакології з клінічною фармакологією кандидат мед. наук, доц. О.Я. Драпак проводить практичне заняття з студентами іноземцями (2019 рік)

Професор кафедри фармакології з клінічною фармакологією доктор мед. наук, проф. Посохова К.А. проводить практичне заняття з студентами медичного факультету (2019 рік)

Колектив кафедри фармакології з клінічною фармакологією (2019 рік)

Колектив кафедри (зліва направо): доц. І.П. Мосейчук, доц. О.О. Шевчук, проф. О.М. Олещук, асист. Г.Я. Лой, асист. Я.І. Іванків (2019 рік)

Завідувач кафедри фармакології з клінічною фармакологією д-р мед. наук, проф. О.М. Олещук (2018 рік)

Доцент кафедри фармакології з клінічною фармакологією кандидат фарм. наук, доц. Пида В.П. з студентами з кураторської групи (2017 рік)

Колектив кафедри фармакології з клінічною фармакологією (2017 рік)

Доцент кафедри фармакології з клінічною фармакологією кандидат мед. наук, доц. Мосейчук І.П. (2017 рік)

Доцент кафедри фармакології з клінічною фармакологією кандидат мед. наук Шевчук О.О. проводить практичне заняття з студентами медичного факультету (2017 рік)

Професор кафедри фармакології з клінічною фармакологією доктор мед. наук, проф. Посохова К.А. проводить практичне заняття з студентами іноземцями (2017 рік)

Професор кафедри фармакології з клінічною фармакологією доктор мед. наук, проф. Посохова К.А. (2017 рік)

Завідувач кафедри фармакології з клінічною фармакологією доктор мед. наук, проф. Олещук О.М. проводить практичне заняття з студентами іноземцями (2017 рік)

Доцент кафедри фармакології з клінічною фармакологією кандидат мед. наук, доц. Мосейчук І.П. проводить практичне заняття з студентами медичного факультету (2017 рік)

Студенти 3 курсу медичного факультету працюють над віртуальними програми в комп’ютерному класі кафедри фармакології з клінічною фармакологією (2017 рік)

Доцент кафедри фармакології з клінічною фармакологією кандидат фарм. наук, доц. Пида В.П. проводить практичне заняття з студентами медичного факультету (2017 рік)

Колектив курсу клінічної фармакології (зліва направо): проф. В.М. Марецький, проф. В.В. Шманько, ст. лаб. Л.Ю. Липка, асист. С.Л. Маланчук (2016 рік)

Професор кафедри фармакології з клінічною фармакологією доктор мед. наук, проф. Посохова К.А. з доктором Тайсом (2008 рік)

Участь проф. О.М. Олещук у міжнародній конференції «Colloquium Pharmaceuticum» м. Познань, Польща, (2008 рік)