Фотоальбом

Завідувач кафедри фармакології з клінічною фармакологією доктор мед. наук, проф. Олещук О.М. (2017 рік)

Завідувач кафедри фармакології з клінічною фармакологією доктор мед. наук, проф. Олещук О.М. (2017рік)

Доцент кафедри фармакології з клінічною фармакологією кандидат фарм. наук, доц. Пида В.П. з студентами з кураторської групи (2017 рік)

Колектив кафедри фармакології з клінічною фармакологією (2017 рік)

Доцент кафедри фармакології з клінічною фармакологією кандидат мед. наук, доц. Мосейчук І.П. (2017 рік)

Доцент кафедри фармакології з клінічною фармакологією кандидат мед. наук Шевчук О.О. проводить практичне заняття з студентами медичного факультету (2017 рік)

Професор кафедри фармакології з клінічною фармакологією доктор мед. наук, проф. Посохова К.А. проводить практичне заняття з студентами іноземцями (2017 рік)

Професор кафедри фармакології з клінічною фармакологією доктор мед. наук, проф. Посохова К.А. (2017 рік)

Завідувач кафедри фармакології з клінічною фармакологією доктор мед. наук, проф. Олещук О.М. проводить практичне заняття з студентами іноземцями (2017 рік)

Доцент кафедри фармакології з клінічною фармакологією кандидат мед. наук, доц. Мосейчук І.П. проводить практичне заняття з студентами медичного факультету (2017 рік)

Студенти 3 курсу медичного факультету працюють над віртуальними програми в комп’ютерному класі кафедри фармакології з клінічною фармакологією (2017 рік)

Доцент кафедри фармакології з клінічною фармакологією кандидат фарм. наук, доц. Пида В.П. проводить практичне заняття з студентами медичного факультету (2017 рік)

Колектив курсу клінічної фармакології (2016 рік)

Професор кафедри фармакології з клінічною фармакологією доктор мед. наук, проф. Посохова К.А. з доктором Тайсом (2008 рік)

Участь проф. О.М. Олещук у міжнародній конференції «Colloquium Pharmaceuticum» м. Познань, Польща, (2008 рік)

Участь проф. О.М. Олещук у відбірковому комітеті програми академічної мобільності викладачів та студентів Erasmus Mundus MEDEA, м. Порто, Португалія, (2008 рік)