Діяльність студентського наукового гуртка

На кафедрі працює студентський науковий гурток. Студенти працюють в напрямку наукової роботи кафедри.

План роботи студентського наукового гуртка і напрямки його наукових досліджень розробляються відповідно до науково-дослідної тематики кафедри.

Заняття в гуртку включає індивідуальну роботу кожного гуртківця під керівництвом викладача кафедри і колективні засідання, що проводяться один раз на місяць.

Староста студентського наукового гуртка кафедри фармакології з клінічною фармакологією за 2018-2019 н. р – студент медичного факультету, ІІІ курсу Побігушка О.

За 2017-2018 н. р. студентами – гуртківцями опубліковано 5 наукових робіт на ХXІІ Міжнародному медичному конгресі студентів і молодих вчених. Всі члени гуртка виступили на засіданні студентського наукового гуртка на кафедрі фармакології з клінічною фармакологією з доповідями відповідно до своєї теми. Кращі студенти доповідали про результати наукових досліджень на XXІІ Міжнародному медичному конгресі студентів та молодих вчених. У секції «Фармакологія та фармація» серед студентів перше місце отримав Стецюк Ігор. Друге місце здобули Малецький Богдан, Пітухова Валентина та Бондарчук Яна.

22-23 березня 2017 р. на базі Національного фармацевтичного університету (м. Харків) відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фармакологія». Змагання проводилися за 2 напрямками – медичним і фармацевтичним.

У змаганнях секції «Медицина» прийняли участь 29 студентів, а у секції «Фармація» – 19 студентів.

Серед 15 вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладів (Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова, ДЗ «Луганський державний медичний університет», Харківський національний медичний університет, Сумського державний університет, Запорізький державний медичний університет, Українська медична стоматологічна академія, ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України», Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, Буковинський державний медичний університет, Донецький національний медичний університет ім. М. Горького МОЗ України, Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, Одеський національний медичний університет, Ужгородського національний університет та Національний фармацевтичний університет) Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського гідно представили команда студентів 3 курсу медичного факультету: Віктор Міщанчук – 21 група, Анастасія Брик – 7 група та студентів 3 курсу 5 групи фармацевтичного факультету – Оксана Щур та Владислав Довгалюк.

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фармакологія» (2016 рік)

Куратор команди - доцент кафедри фармакології з клінічною фармакологією Ірина Петрівна Мосейчук (2016 рік)

АНАСТАСІЯ БРИК посіла 7 місце (2016 рік)

ВІКТОР МІЩАНЧУК посів 1 місце (2016 рік)

У фармацевтичній секції :

ОКСАНА ЩУР посіла 4 місце (2016 рік)

ВЛАДИСЛАВ ДОВГАЛЮК посів 7 місце (2016 рік)

Колектив кафедри фармакології з клінічною фармакологією висловлює щиру подяку всім командам медичного та фармацевтичного факультетів за високі знання та досягнення у вивченні фармакології!

Студент медичного факультету Ігор Стецюк та Сімора Тетяна, посіли III місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді з фармакології, яка відбулася 2- 2016 р. у Одеському національному медичному університеті.

Студент IV курсу медичного факультету Ігор Стецюк, отримав ІІІ місце за найкращу презентацію наукового дослідження на щорічній міжнародній конференції молодих науковців «Annual Young Medical Scientists` Conference 2016», яка відбулася 28-29 жовтня 2016 року на базі Національного медичного університету імені О. Богомольця.

Староста студентського наукового гуртка кафедри фармакології з клінічною фармакологією за 2017-2018 н. р – студент медичного факультету, ІІІ курсу Маркович О. В.

Студенти гуртківці приймають активну участь в моделюванні та проведенні експериментальних досліджень.

студентка медичного факультету Перевізник Богданна аспірант кафедри фармакології Яна Іванків

під час проведення експерименту на кафедрі фармакології (2015рік)